Operator wypalarki - Myszków - 6500 zł/mies.

Firma DAR STAL Dariusz Zaława, zajmująca się przetwarzaniem i dystrybucją wyrobów stalowych, w związku z uruchomieniem nowego wydziału produkcyjnego, poszukuje osoby do pracy na stanowisku: Operator wypalarki

Obowiązki:

  • obsługa maszyn: wypalarka laserowa, wypalarka plazmowa, wypalarka gazowa,
  • segregacja wyciętych detali,
  • kontrola pracy maszyny oraz kontrola wyciętych detali

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (min. 1 rok)
  • umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych (mikromierz, suwmiarka)
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • stawkę na start zależną od posiadanego doświadczenia,
  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • system motywacyjny,
  • możliwość rozwoju kariery,
  • szkolenie wdrożeniowe,
  • pracę w systemie zmianowym,
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych,
  • rodzinną i przyjazną atmosferę

Zainteresowanych prosimy o przesłanie CV w wiadomości lub kontakt telefoniczny.

Zachęcamy do przeglądania pozostałych ogłoszeń

link do ogłoszenia